Mattaş Endüstriyel Hakkında

Mattaş Endüstriyel Mutfak Sanayii A.Ş. 1985 yılında sektörüne küçük bir işletme olarak katılmıştır. Geniş ufku, müşteri odaklı yaratıcılığı, kaliteli üretimi, geniş ürün gamı, anahtar teslimi komple mutfak, yemekhane parolasıyla 35 yıla varan süre sonunda 45 kişilik yönetici, mühendis personel kadrosuyla 7000 m² alan üzerine kurulu üretim tesislerinde 3000'den fazla komple mutfak referansıyla kendini kanıtlamıştır.

Mattaş'ın gelişme sürecinin temelinde, teknolojik çağdaş mal ve hizmet üretmek, ürün yelpazesini sürekli genişletmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, üretiminde ve tasarımda kullandığı CNC destekli makinelerle her geçen gün kendini yenilemek olmuştur.

Mattaş Endüstriyel Mutfak Sanayii A.Ş. hammadde, yarı mamul, mamul satınalımından üretim, müşteriye teslimine kadar olan tüm proseslerde, satış sonrası, müşteri hizmetlerinde kalite sisteminin ve sınırsız müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması konusunu ana görev edinmiş, ayrıca TSE, TSEK, ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi prosedürlerinin etkin olarak uygulanması, AR-GE çalışmalarının geliştirilmesini kalite politikasında temel felsefe olarak benimsemiştir.

Mattaş Endüstriyel Mutfak Sanayii A.Ş. değişik özelliklerde ve müşteri taleplerine uygun ürünleri en iyi kalitede, en güvenilir fiyatla ve en kısa zamanda teslim etmeyi, ürünlerin kullanımı ile ilgili teknik desteği her zaman sunmayı, satış sonrası servis desteğinin sürekliliğini, sınırsız müşteri memnuniyetini kurumsal ilke edinmiştir.

Ekibimiz

Misyonumuz : Varlık sebebimiz

Paslanmaz çelikten endüstriyel mutfak ekipmanlarını yüksek kalitede üreterek müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Vizyonumuz: Gelecek hayalimiz

İleri teknoloji gerektiren ürünleri, Mattaş kalitesiyle üretip dünyaya ihraç ederek Türk Sanayisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.